KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278418
nr 1427 8418
Weiny Granqvist
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Blåsippor. Signerad. Olja på duk, 55x45, yttermått inklusive ram: 64x55 cm
Weiny Granqvist, svensk målare född i Östersund 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:47:35
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)